انجام پروژه انسیس Ansys

کارشناسان گروه سالیدکد آمادگی دارند انجام پروژه انسیس ANSYS شما را در سطوح مختلف به عهده گرفته و آن را با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان تحویل نمایند.

در گروه سالیدکد انجام پروژه انسیس به روش رقابتی صورت میپذیرد و این امر انتخاب بهترین مجری و برخورداری از مناسب ترین قیمت را تضمین می نماید.

نرم‌افزار انسیس Ansys مخفف کلمات (ANalysis SYStems) یک نرم‌افزار مهندسی به کمک رایانه می‌باشد که محصول شرکت ANSYS Inc است و از دسته ابزارهای تحلیلی است که از روش اجزاء محدود (FEMM) برای مدل‌سازی و تحلیل در آن استفاده می‌شود.

مشاوره و انجام پروژه انسیس به صورت صنعتی در تمامی شاخه های مهندسی مکانیک، هوافضا، برق، عمران و … توسط متخصصان سالیدکد

 • تحلیل ارتعاشاتی و دینامیکی سازه در محیط Transient structual انسیس و آباکوس ANSYS& ABAQUS
 • تحلیل استاتیکی سازه در محیط Static structural نرم افزار انسیس ANSYS
 • تحلیل کمانش خطی و غیر خطی سازه در محیط Linear & Nonlinear buckling نرم افزار انسیس ANSYS
 • تحلیل مودال – Modal در نرم افزار انسیس و آباکوس ANSYS &ABAQUS
 • تحلیل پاسخ هارمونیک در محیط Harmonic response نرم افزار انسیس ANSYS
 • تحلیل پاسخ طیفی در محیط Response spectrum نرم افزار انسیس ANSYS
 • تحلیل دینامیک ماشین های دوار (Rotordynamic) با نرم افزار آباکوس و انسیس ANSYS & ABAQUS
 • بهینه سازی شکل و طراحی در محیط Shape optimization, design exploren نرم افزار انسیس ANSYS
 • انجام پروژه ماکرو نویسی در انسیس ANSYS

محیط انسیس وورک بنچ Ansys WorkBench

نرم افزار مهندسی ansys محصولی از شرکت ANSYS Inc می باشد. انسیس یک ابزار تحلیلی است که از روش اجزا محدود جهت مدل سازی و تحلیل استفاده می کند. مهندسان و طراحان با کمک نرم افزار تحلیلی ansys قادر اند تا به سادگی بهینه سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه سازی های مُد ارتعاشی
و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح‌ هایشان گام به گام اعمال کنند.

طراحان نرم افزار شبیه ساز انسیس معتقد هستند که این نرم افزار کاربردی تا ۳۲ سال آینده می تواند پاسخ گوی تمامی نیاز های طراحی کاربران انسیس باشد.
اگر شما یکی از کاربران نرم افزار محبوب کتیا هستید شاید جالب باشد که بدانید نرم افزار ansys می تواند از خروجی catia استفاده نموده و از فرمت های رایج هندسی و برداری مانند SAT و Para solid پشتیبانی کند.

نرم افزار ansys از اجزای تک واحدی تا مجموعه های بزرگ و پیچیده و حتی سیستم های کامل را با کلیه نماهای سه بعدی CAD به یک محصول یا سیستم مجازی کامل و قابل توسعه تبدیل می سازد.

سیستم شبیه‌سازی انسیس از چهار تابع مختلف با قابلیت های کاربردی مختلف تبعیت می نماید که از مُدل های اضافی، پلاگین های CAD و اتصالات متحرک می باشند و به گونه ای طراحی شده اند تا کلیه نیازهای کاربران خاص را نیز برآورده سازند.

جریان های دو بعدی، سه بعدی، دو بعدی axisymmetric، دو بعدی axisymmetric همراه با چرخش
مش های مربعی، مثلثی، آجری (هگزاهدرال)، چهار ضلعی، گوه ای، هرمی، چند وجهی، ترکیبی
جریانات پایدار یا ناپایدار
جریانات قابل تراکم و غیر قابل تراکم، شامل تمامی رژیم های (بازه های) سرعت (جریان مادون صوت،جریان Transonic، جریان مافوق صوت، جریان ماورای صوت)
جریان غیر لزج، آرام، آشفته
جریانات نیوتنی و غیر نیوتنی
گازهای واقعی یا ایده‌آل
انتقال حرارت، شامل نوع جابه جایی اجباری، جابه جایی طبیعی یا آزاد
جا به جایی ترکیبی، انتقال حرارت در هم آمیخته

برای سفارش انجام پروژه انسیس بر روی دکمه سفارش پروژه انسیس که در انتهای همین صفحه قرار دارد، کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم سفارش سالیدکد ثبت می گردند.
کارشناسان و متخصصان گروه سالیدکد پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز خواهد شد.

 • از آنجایی که انجام پروژه انسیس با نرم افزارهای مختلف و دارای  جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود.
 • لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پروژه انجام پروژه انسیس با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.